NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

KL: Kiek etiška iš mano pusės bandyti nukabinti savo buvusios merginos geriausią draugę?

ATS: Gerai, kad Tave jaudina etinė šio klausimo pusė. Nors labiau jaudinti turėtų praktinė. Mat, rizikuoji, ir rizikuoji daug. Nesvarbu, kiek laiko buvote kartu su buvusia mergina, ir kiek laiko praėjo nuo jūsų išsiskyrimo. Nesvarbu, kiek Tu po to sudaužei širdžių. Netgi nesvarbu, kaip artimai bendrauja tos merginos. Kiekvienas Tavo žingsnis bus vertinamas ir aptariamas, ir nebūtinai iš pozityviosios pusės. Buvusi Tavo draugė tikra neliks abejinga Tavo naujoms pastangoms, gali nepergyventi. Ir net jei atvirai Tau nekeršys, tai, prisidengdama moterišku solidarumu,  būtinai kaišios pagalius į ratus ir bruks šaukštą deguto į Jūsų naująją medaus statinę. Visa ši situacija – tas pats kaip pliku užpakaliu sėsti ant skruzdėlyno. Skausmą kęsti verčiau jau tik tuo atveju, jei kitaip neįmanoma.

KL: Į mano meilės prisipažinimą mergina atsakė: „nežinau, nejaučiu tau ypatingų jausmų, bet su tavimi jauku ir gera“. Tačiau ji manęs viskam pavydi. Kaip paaiškinti tokią situaciją?

ATS: Paprastai. „Pavydi“ dar nereiškia „myli“. Malonūs vaikinai, su kuriais jauku ir gera (o dar, manyčiau, ir kavinėje bei kine nereikia už save mokėti), ant kelio nesimėto – štai čia ir slypi jos nenoro Tave paleisti priežastis. Kitais žodžiais, turime klasikinę situaciją su šunimi ant šieno: ir pati neatsako meile, ir kitoms neatiduoda. Gali kiek tik nori bandyti romantizuoti jos elgesį, bet faktas lieka faktu: greičiausiai yra suvešėjęs jos nuosavybės instinktas.

KL: Esu patenkintas savo išvaizda, bet turiu ilgą nosį, ir dar su kuprele. Galvoju apie rinoplastinę operaciją. Nes labai dėl to kompleksuoju. Manai, be reikalo?

ATS: Manau, kad be reikalo. Jei moterų simpatijos priklausytų tik nuo šnobelio ilgio, Vincentas Kassellis būtų vedęs ne Monicą Bellucci, o Laną Wachovską. Juoba kad kiekviena mergina turi savo individualius skonio kriterijus. Taip, vienoms Tavo nosis atrodys atstumianti, o kitos jos garbei kurs sonetus ir užves blogus. O šiaip atmink, ilgos nosys daro gerus profilius. Ir neskubėk švaistyti pinigų plastikos chirurgams. Su laiku suprasi, kad tokios nosys nebūtinai turi gąsdinti, bet gali ir traukti – tik susikurk gražią legendą apie senelį prancūzą ir Tau užrašytą pilį Žydrajame krante…

KL: Kaip priversti savo merginą mesti rūkyti?

ATS: Puikus klausmas „Philip Morris International“ akcininkui! Manęs niekada neapleidžia nuojauta, kad užduodantiems tokius klausimus vertėtų užsiveisti naminį gyvūnėlį – šuniuką, žiurkėną ar kokią iguaną – ir dresiruoti juos, kiek tik širdis geidžia. Nes su moterims, deja, tokie bajeriai neveikia. Suaugęs žmogus yra pajėgus pats nuspręsti, ką kišti sau į burną, o nuo ko susilaikyti. Vienintelis atvejis, kuriame galima parodyti iniciatyvą ir tvirtybę – tai sulaikyti nerūkančią merginą nuo bandymo „dėl kompanijos“ užrūkyti. Tik tokiu atveju Tu privalai padaryti viską, kad jos rankos ir burna būtų užimti kažkuo kitu. Likusiais 99-iais procentais – tai žlugęs reikalas. Kuo daugiau Tu įtikinėji, šantažuoji ar verti, tuo aktyviau pacientas priešinsis.

KL: Kodėl aš man patinkančių moterų akivaizdoje pradedu elgtis nerangiai?

ATS: Daugeliui merginų atrodo miela ir netgi smagu, kai jų akivaizdoje vaikinas pradeda buksuoti. Tavo nerangūs judesiai ir replikos – puikus įrodymas to, kad Tavo sutikta mergina yra natūrali „sex-baby“, nuo kurios grožio Tave realiai suparalyžavo. Taigi, į temą būtų ir jai pasakyti: „Tu tokia nuostabi, kad net aš truputį pasimečiau“, užuot vertusis per galvą vaidinant Kazanovą su stažu..

KL: Mano regėjimas -3, linzių nešioti negaliu, akiniai netinka. Kaip merginos reaguoja į primerktą, trumparegišką  žvilgsnį?

ATS: Gerai reaguoja, nesijaudink, draugeli. Kai kurie vaikinai yra įpratę į merginas žvelgti šaltai, o štai įdėmus žvilgsnis jas jaudina, nes signalizuoja apie vyrišką susidomėjimą. O tai silpnoji lytis visada vertina. Prisimink, kaip moteris nužvelgia holivudiniai lovelasai. Vertinančiai ir neskubėdami. Ir jei netrauksi pirštu akies kampučio, o būsi išsitreniravęs mįslingą veidą, Tavo imidžas moterų akyse dar padidės.

KL: Man 25, o mergina yra devyniais metais vyresnė. Jos draugės ją nuteikinėja prieš mane, girdi, aš jai per jaunas, dar neišsilakstęs. Ką daryti?

ATS: Visų draugių pagrindinė funkciia – balsiai išsakyti tai, ką ji pati sau pasako pašnibždomis. Nekovok su tuo, ir verčiau padėk jau sukaupti drąsos tai pripažinti. O mano patarimas Tau – kad ir kaip liūdnai beskambėtų, pradėk taikytis su neišvengiamu.