NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Kodėl merginas taip traukia brutalūs blogiukai, o normalių ir jautrių vaikinų jos taip nevertina?

Ats: Nes prie jautrumo limpa minkštumas, inertiškumas, bailumas ir nemokėjimas pastovėti už save bei mylimą merginą. O merginos jau nuo seniausių laikų yra užprogramuotos sekti paskui „alfa patinus“, gebančius apginti namų židinį ir palikuonis. Taigi, grubi jėga žavi bet kurią merginą taip pat natūraliai, kaip ir mus žavi jos didelė (suprask, dosni ir galint išmaitinti kūdikį) krūtinė.

Kl: Po orgazmo erekcija prapuola, ir restartas prasideda tik po 10 minučių. Kaip išlaikyti erekciją ir pratęsti lytinį aktą iš naujo ir iškart po orgazmo?

Ats: Sakoma, ir žirafą galima išmokyti žaisti kėgliais. Kitas klausimas – kam? Refraktorinis periodas – kai Tu, iššaudęs savo patronus, prarandi savo jėgas ir galias – absoliučiai natūralus dalykas. Ir aš nepatariu niekam eiti prieš gamtos užgaidas. Tačiau, kaip suprantu, Tu iš principo nenori prarasti nė tų 10 minučių? O nepagalvojai, kad savo partnerei per tas dešimt minučių galima sutekti ne ką mažesnį malonumą ir savo pirštais bei liežuviu? Negana to, taip netgi lengviau jau suteikti orgazmą, nes mergina jau yra atsakančiai užvesta. Beje, ir postkoitalinį kanilingą merginos vertina šiek tiek labiau nei įprastą. Vienas dalykas glamonėti merginą, kuri tik ką iš dušo ir dvelkia šviežumu, o kitas – kai ji atgavo, tarkime, savo natūraliuosius aromatus (kas neišvengiama po sueities). Ir tai bus geriausias būdas leisti merginai suprasti, kad būtent jos Tu labiausiai ir geidi.

Kl: Mano kojos kreivos. Kaip tai paslėpti? Ir išvis, ar merginoms tai rūpi?

Ats: Bet kurios gero kirpimo kelnės paslėps tai, ko aš net nepavadinčiau trūkumu – šiuoilaiškumo kontekste kreivos kojos yra Dievo dovana. Nes jų savininkas niekada nenešios tų klaikių aptemptų džinsų ar kelnių-afganių, kurie bet kurį vyrą daro nevyrišku. Antra, absoliuti dauguma merginų į kreivas kojas reaguoja absoliučiai ramiai, t.y. jų tiesiog nepastebi. O daugelis jų netgi yra nusiteikusios romantizuoti šitą „defektą“, mat, jau nuo seno sklinda gandai apie paranormalias plikių, kreivakojų, didžianosių ir plaukuotų vyrų su didelėmis pėdomis seksualines galias. Taigi, Tu, draugeli, esi geroje kompanijoje.

Kl: Mergina reikalauja, kad su ja dalinčiausi savo išgyvenimais. Tačiau aš išvis nepratęs to daryti – pasakoti kam nors savo problemos, o tuo labiau – guostis ar skųstis. Kam jai to reikia? Nejaugi paatviravęs aš nesmuksiu jos akyse?

Ats: Taip, jai to reikia. Ar nesmuksi – ne. Jeigu, žinoma, neperspausi su inkštimu (nors abejoju, ar Tau tai nutiks). Atverti savo vidinius resursus reikia dozuotai ir kryptingai. Bet reikia! Kam joms to reikia? Pradžiai, suvok – Tau tai zyzimas ir silpnumo demonstravimas, o merginoms – tai aiškiausiai ir natūraliausias būdas parodyti, kad žmogus nėra svetimas. Antra, vyrai, linkę nutylėti savo negatyvius išgyvenimus, neypatingai noriai dalinasi ir pozityviais jausmais (rečiau kalba apie meilę, pavyzdžiui). O merginos be to liūdi ir vysta. Trečia, „uždaras“ draugelis atrodo mažiau nuspėjamas ir pavojingesnis. Kekviena mergina turi draugę, kur buvo labai artima savo draugui, kuris vieną dieną atsistojo, išėjo duonos ir nebegrįžo. Išėjo pas kitą, išėjo pas Jehovos liudytojus, arba tiesiog išėjo. Atsidurti tos draugės vietoje – pats baisiausias košmaras bet kuriai merginai. O tie išėjusieji, kaip paprastai, ir būdavo intravertai bei tyleniai.

Kl: Susitikinėjome su mergina keturis metus. Neseniai ji pareiškė, kad nebejaučia man jokių jausmų ir taikiai išsiskyrėme. Neseniai ji grįžo iš atostogų ir pradėjo man rašinėti, kokį gerą laiką turėjo, kaip jai faina ir pan. Kas čia per bajeriai?

Ats: Jos poelgyje nėra jokio nelogiškumo. Apie jausmų baigtį ji Tave informavo? Informavo. Kaip Tu į tai sureagavai? Pradėjai blaškytis isterijoje, rautis plaukus ir žudytis? Leidai jai suprasti, pas Tave jausmų jai liko daug? Ne, nedavei, paleidai ją geruoju, Tavo žodžiais, „išsiskyrėte taikiai“. O tai, ką Tu vadini „bajeriais“, tėra civilizuotas merginos būdas palaikyt su Tavimi kontaktą, bendrauti su Tavimi, aptarti viską, kas įvyko. Nenuostabu, kad per keturis metus nuolatinių santykių poreikis bendrauti išlieka. Taip, kaip greitai ji Tave nurašė į „buvusiųjų draugelių“ būrį, galbūt yra žiauru ir nesąžininga. Tačiau mano patarimas ateičiai – jei nori, kad su Tavo jausmais žmonės elgtųsi pagarbiai, tai parodyk jiems, kad Tu tuos jausmus turi.

Kl: Susitikinėju/draugauju su mergina 4 metus, jai 22, kaskart iškilus nesutarimams ji apie mane draugėm atsiliepia kaip apie blogiausią vaikiną žemėj. Nesvarbu, ar nesutarimai kyla dėl mano ar jos kaltės. Tačiau ji kiekvieną kartą grįžta ir nori tęsti santykius. Taip pat sužinojau, kad susipykus ji svajoja apie kitus vaikinus ir juos idealizuoja, manydama kad su jais būtų daug laimingesnė. Nežinau ar kada nors buvo neištikima fiziškai, bet emociškai – akivaizdu. Norėčiau paklausti, ką reiškia toks elgesys? Ar verta į tokią merginą toliau investuoti savo laiką? Aš žinau, kad ji man svarbi, kadangi tai žinodamas vis tiek noriu būti su ja, bet tai trukdo atskleisti savo jausmus šimtu procentų. Paprasčiau klausimas skambėtų, ar moteris, kuriai trūksta tikėjimo, kad jos vyras pats geriausias (su kitokiu, jokia protinga moteris, negali norėti gyventi), tačiau jo negali palikti, siekia kažko daugiau nei kad jaustis saugiai?

Ats: Pradžiai, kaip sakoma NBA, „jei treneris ant manęs rėkia, vadinasi, dar kažko iš manęs tikisi“ – jei ji grįžta pas Tave, vadinasi, jausmas yra. Iš pirmo žvilgsnio, toks merginos elgesys gali atrodyti išties atrodyti paranojiškas. Tačiau aš asmeniškai pažįstu keletą jaunuolių, kuriems ant kaktos galima priklijuoti etiketę – „kaltas“. Tai išties unikumai, kurie viską gadina, visur vėluoja, viską ne taip supranta ir nuo jų prasideda visi skandalai. Ir, be to, visada agresyviai reaguoja, ka jiems nurodai jų eilinį feilą. Taigi, nepažinodamas Tavęs ir nežinodamas Jūsų pilnos situacijos, sunku pasakyti, kiek Jūsų pretenzijos vieno kitam yra pagrįstos.

O šiaip tokiam jos elgesiui pateisinti būtina atminti paprastą gyvenimo dėsnį – merginos mus visada bando. Ir tai, beje, daro, mūsų pačių labui – kad neapkiaustumėme, nesustorėtumėme ir nepradėtumėme galvoti vien apie patį maloniausią dalyką gyvenime – save. Ypač, kai tarpusavio santykiai nėra išbandyti rimtomis gyvenimo situacijomis – šeimyniniu gyvenimu, vaikučiu, dideliais pinigais ar jų trūkumu ir pan. O dėl emocinės neištikimybės – sprendimas paprastas: įvertink tuos, kas jai patinka ir palygink save su jais, ypač tai, ko neturi. Įsigyk tai, pasikeisk ir duok ja tai, apie ką ji svajoja.