NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Mergina pareiškė, kad mums geriau būtų išsiskirti po to, kai aš neatsiliepiau į keletą jos skambučių. Nu, miegojau gi, negirdėjau! Po to, ačiū Dievui, susitaikėme, bet ar normalios tokios jos pretenzijos?

Ats: Gebėjimas užsivesti, nuliūsti ir taip deduktiškai nustatyti viso to „menamą“ kaltininką – unikali moteriška savybė, kurios vyriškos smegenys nesupras niekada. Tau keleri praleisti skambučiai – niekis, o jai tai pasaulinė katastrofa, nes būtent tuo momentu jai prisireikė pakalbėt su Tavimi. O čia dar priedo liūdna daina per radiją, PMSas, magnetinės audros, blogas horoskopas ir pokalbis su geriausia drauge, nuo kurios tik ką pabėgo vaikinas. Štai tau ir dirva nerviniam sukrėtimui. Todėl taip, tokios pretenzijos yra normalios. Ir išmintingas vaikinas nekartos sau mintyse: „kokia kvaiša!“, o pabandys atskirti pelus nuo grūdų, o būtent – tipiškai moteriškas irracionalias mintis nuo realių pretenzijų. Spėju, kad bloga klausa nebuvo vien tai, kuo ji kaltino Tave?

Kl: Mano mergina visada nori, kad būčiau šalia, o kai noriu susitikti su savo draugais, ji įsižeidžia ir pradeda kelti skandalus, ir kaltina mane, kad aš visai su ja neleidžiu laiko, nors matomės kiekvieną dieną! Ką daryti?

Ats: Moteriškas prieraišumas būna trijų rūšių – prigimtinis, situacinis ir atsakomasis (reakcinis). Apie prigimtinį nieko aiškinti nereikia, ji – mergina, ir su tuo viskas pasakyta. Situacinis prieraišumas – tai etapas kiekvienos merginos biografijoje, kai po mėnesį ar metus trunkančios meilės, jai atsiranda poreikis prilipti prie bet ko ir sekti jį visur – kad ir į tualetą. Ir galiausiai – trečias – atsakomasis, kai atsiranda poreikis integruoti į savo gyvenimą vaikiną, kuris niekaip nenori atsitraukt nuo savo futbolo, alaus ar daugų. Taigi, ką daryt? Pradžiai, išsiaiškink su savo merginos „diagnoze“. Korekcijoms pasiduoda tik paskutinis prieraišumo variantas. Su likusiais dviem verčiau susitaikyti.  Arba ieškoti kitos draugės su kitokiais nukrypimais.

Kl: Buvo jau penki pasimatymai, į kuriuos mergina ėjo lengvai ir su nuotaika. Nuo pat pirmojo susitikimo aš su ja sveikinausi lengvu pabučiavimu į lūpas. Tačiau po to ėmiau už rankos, o ji ją ištraukdavo. Apkabindavau, išslysdavo. Sėdu šalia, o ji kiek atsitraukia. Ką tai reiškia?

Ats: Žinai, sekse būna taip, kad pernelyg švelnios vyro glamonės merginoms sukelia tik kutenimą. Merginas apima toks jausmas, kad ne mylimo vyro rankos ją glamonėja, o po kūną bėgioja tūkstančiai tarakonų. Ir vienintelis būdas joms nepradėti nervingai kikent – tiesiog atsitraukti. Todėl tai signalas vyrui – ne glostyti ją,  o stipriai suimti. Vyriškas švelnumas, kurį merginos dažnai klaidingai palaiko neryžtingumu, pradeda jas labai erzinti, ir ne kiekviena pati imasi iniciatyvos prispausti vyrą prie sienos. Taigi, kitą kartą drąsiau eik į kontaktą. Elkis kaip Antonio Banderas – užpulk netikėtai, apkabink stipriai, ir bučiuok ją kaip suaugęs.

Kl: Jau nebedraugauju su ta mergina, bet lig šiol kamuoja vienas klausimas. Ji visada kartodavo: „nenoriu gaminti valgio“. Mokėjo, bet nenorėjo. Kaip ateityje su tuo tvarkytis?

Ats: Ne toks jau ir dažnas šitas reiškinys, beje, todėl savo gyvenime susitikti dar vieną kičenfobę nėra daug šansų. Jei mergina taip sako, tai daro ne be reikalo – gal jos buvęs vaikinas nusinuodijo nuo jos pagamintų kotletų, gal jos mama visą gyvenimą praleido prie viryklės, o tėtis pabėgo pas studentę, sviedęs frazę: „man reikia moters, kurią domintų kas nors daugiau nei vien valgio gaminimas“. O santykiams sureguliuoti  matau du būdus. Arba iškart nusiplauk, jei tokia jos nuostata kenks Tavo požiūriui į ją. Arba pats stok prie viryklės.

Kl: Mano mergina yra labai pavydi ir reikalauja, kad aš visai nebebendraučiau su kitomis merginomis. O aš negaliu to nedaryti, nes dar studijuoju ir tenka bendrauti su savo bendrakursėmis.

Ats: Yra vienas radikalus, bet labai veiksmingas būdas apraminti tokią pavyduolę – susižadėti su ja. Nežinau kodėl, bet gal pirštas ant bevardžio spaudžia kažkokius moteriškus taškus ir taip ją apramina? O gal mergina tiesiog suvokia savo tikrąjį statusą ir liaujasi laikyti kitas merginas savo konkurentėmis? Taip ir apsiramina. Priedo, Jūsų sužadėtuvės gali trukti ne vienerius metus ir nebūtinai turi pasibaigti vestuvėmis.

Kl: Ar vyras turi būti gražus? Jei taip, tai pagal kokius standartus? Ar vyriškas grožis glūdi jo stiprybėje (išorinėje ir vidinėje)?

Ats: Pastebėta, kad svarbiausias moterų poreikis santykiuose su vyras – tai jo pasitikėjimas savimi. Ir tai, kad tas pasitikėjimas remtųsi kažkokiais pasiekimais ar konkurencingomis savybėms, o ne vien tuo, kad vaikystėje mama jam nuolat kartojo, kad jis yra pats protingiausias, gražiausias ir kepa pačias lygiausias smėlio babkes.