NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Kai elgiuosi kaip tikras džentelmenas (kostiumas, kaklaraištis, manieros), merginos su manimi bendrauja be jokio entuziazmo. Tačiau, kai pradedu elgtis kaip egoistas ir chamas, tada lipte limpa… Kodėl „blogo berniuko“ įvaizdis toks patrauklus?

Ats: Apie „blogų berniukų“ magnetizmą galima parašyti visą disertaciją, tačiau aišku viena – potraukį tokiems vaikinams jaučia merginos su gausia neurozių kolekcija. T.y., tokios, kurioms vaikystėje trūko tėvo dėmesio. Mergaitės juos mylėjo iki pamišimo, o mainais už tai gaudavo visišką „ignorą“. Išauga tokia mergaitė, pradeda susitikinėti su geru berniuku, o vyro jame, deja, nemato. Viskas gero, ką jis daro, jos akyse atrodo silpnumo ženklas, amebos ir mazgotės požymiai. Jai reikia, kad ją stumdytų, ignoruotų, apgaudinėtų, ir, kuo labiau į ją valomos kojos, tuo labiau tai ją užveda: meilės jausmas jai yra neatsiejamas nuo apmaudo, pažeminimo ir dvasinės kančios. Ir išmazgyti šitą kamuoliuką gal tik profesionalūs psichologai. Tačiau nenusimink – jei Tau atrodo, kad VISOS merginos myli „blogiukus“, klysti. Ne visos. Nors ir daugelis.

Kl: Lytinio akto metu negaliu išsilaikyti ilgai, o draugė atvirkščiai – lėtai užsiveda. Ką daryti?

Ats: Paprasčiausias būdas – apsisaugoti prezervatyvu. Pagal visą praktiką, net pats greitašaudis penis sugeba gumoje išsilaikyti bent pora minučių ilgiau. Galima pabandyti erekcinius žiedus ar kitokius tam tikslui sukurtus gadžetus. Nenori apsikrauti orgtechnika? Pabandyk orgazmo prieangyje (savo) padaryti pertrauką ir įsivaizduoti kitokius erotinės komunikacijos objektus. Tada šiek tiek atauši, o draugė, atvirkščiai – nespės. Arba tiesiog „praleisk damą pirma“- 70 procentų viso seksui skirto laiko skirk jos glamonėms, kurių metu mergina arba kris, arba įsiaudrins taip, kad finišuos kaip sprinterė.

Kl: Mes susitikinėjome tris savaites ir ji staiga pareiškė: „noriu, kad į mane nuleistum“. Kam jai to reikia?

Ats: Greičiausias atsakymas – ji nori nuo Tavęs vaiko (nors gal ir egzistuoja maža tikimybė, kad ji augo beždžionių bandoje ar vienuolyne, kur jai užmiršo papasakoti, kaip atsiranda vaikai). Tikras atsakymas slypi ūkanose, nes net pagal bet kokius moteriškus standartus, po trijų savaičių prašyti tokio dalyko – ankstoka. Galbūt ji geria kontraceptines tabletes arba moka (tiksliau, galvoja, kad moka) išskaičiuoti „nepavojingas dienas“? Tačiau akivaizdu, kad jai, kaip ir daugeliui moterų, patinka pabaigtumo momentas, tos tikros nesuvadintos frikcijos, ejakuliacijos spazmai ir maloni šiluma, pasklindanti jos kūno viduje. Na, tokiame finale yra atitinkama logika ir grožis. Skirtingai nuo nutraukto lytinio akto, kai partneris tamposi, nerangiai bando atsijungti ir neaptaškyti savo sperma staltiesės ar Rembranto reprodukcijos, kabančios ant sienos.

Kl: Koks turi būti pirmas žingsnis, kad merginos nenusisuktų nuo vaikino, o atvirkščiai, susidomėtų juo?

Ats: Atmetus visą lyriką, vienintelis būdas sumažinti atstūmimo galimybę – išsirinkti variantą „be pralaimėjimo“. Pvz., jei vertini save tvirtam septynetui, bet bijai užsirauti ant tvirto „nedomina“, kame problema? Rinkis objektą stipriam ketvertui. Arba trejetui. Kaip ciniškai tai beskambėtų, kuo rečiau prie merginos kas nors prieina, ką nors siūlo ar kur nors ją kviečia, tuo su didesniu entuziazmu ir netgi dėkingumu ji atsilieps į Tavo pasiūlymą (svarbiausia, kad ji nepagalvotų, jog Tu tai darai susilažinęs). Siela reikalauja „septintuko“ arba „dešimtuko“? Tada būk pasiruošęs tam, kad į Tave bus išsivalytos kojos. Kokioje aikštėje žaisti su Anglijos futbolo komanda – kiekvienas pasirenka pats. Ir jei Tavo jautri vyriška siela kenčia nuo atstūmimų, stiprink savo susvyravusį tikėjimą ne kiekybe, kaip įprasta, o būtent kokybe.

Kl: Nekaltybės praradimui pasisamdžiau prostitutę. Pirmą kartą baigiau per minutę. Antro karto nebuvo, nes nieko neišėjo, kad i ką jį bedarytų. Kodėl taip? Ne tokiu įsivaizdavau „pirmą kartą“…

Ats: Viena galiu pasakyti. Kad ir kiek mes, vyrai bevadintumėme pinokius, kuriems visada stovi ir užtenka tik pasitrinti į medį, tikrovėje mes nesame tokie primityvūs. Vyrams taip pat svarbu, kad jų kažkas norėtų. Svarbu, kad egzistuotų taip vadinamoji „chemija“, kada vieno žvilgsnio pakanka, kad smegenyse pradėtų vartytis pornografinių nuotraukų kaleidoskopas. Seksas, deja, nėra tik banalus atsipalaidavimas priešingos lyties kompanijoje.

Kl: Mes reguliariai užsiimame seksu, bet mano partnerė tiesiogine to žodžio prasme „išsausina“ prezervatyvą, dėl ko jai pradeda skaudėti. Ką daryti?

Ats: Paprasta, kaip kvadratinė šaknis iš 100. Arba nusiimi „nusausintą“ prezervatyvą ir užsimauni naują. Arba papildomai naudoji lubrikantus.

Kl: Kodėl merginos tokios veidmainės? Kaip ji gali vieną dieną verkti iš laimės su Tavimi, o po kelių dienų susipakuoti ir išeiti pas kitą?

Ats: Gali, dar ir kaip. Jei verkti iš laimės jai reikia tik retkarčiais, tai sočiai pavalgyti, šiltai miegoti ir apsisiausti kailiniais jai norisi visada.

Kl: Kodėl visos merginos mano, kad mums, vyrams, iš jų reikia tik vieno?

Ats: Nes beveik visiems vyrams seksas yra pats įdomiausias gyvenime hobis. Ar Tu žinai ką nors įdomesnio? Tada gal pabandyk elgtis su damomis išimtinai platoniškai: žvelk ne į jų dekolte, o į akis, kalbėk su jomis apie hobbitus ir Simpsonus, kviesk ne į svečius, o į kokią nors lievą parodą ŠMC. Nors… Tokias atvejais moterys pirmos išties savo rankas link tavo klyno. Nes neišrado žmonija efektyvesnio būdo suvilioti merginą, ne kaip apsimesti impotentu… Nes kiekviena jaus prigimtinę pareigą įsitikinti, nejaugi net ir ji neįstengs Tavęs sujaudinti ir sugundyti? Tačiau tai tik dar vienas įrodymas: mergina greičiau jau patikės, kad nuo mineto įmanoma pastoti, nei tuo, kad Tau visai nesinori su ja mylėtis.

Kl: Kaip priversti savo merginą užsiimti sportu?

Ats: Pabandyk ją priversti pavyduliauti. Kuo dažniau minėk savo trenerės dailų užpakaliuką  ar gražias kojas tos merginos, kur Tau padeda nusikelti nuo krūtinės štangą. Arba užsilaikyk treniruotėje ilgiau, nei įprasta. Ir pasiteisink, kad striptizo šokėjų komanda Tavęs paprašė jų kūnus ištepti aliejumi. Jei Tavo mergina nesusinervuos, tai jai neįdomus ne tik sportas, bet greičiausiai ir Tu pats.