NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Ar masažistas – seksuali profesija?

Ats: Gyvenimo negandų ir rūpesčių nustekentam klientui ar klientei – taip, ypač, jei masažistas su savo stebuklingomis rankomis dar turi ir patrauklią išvaizdą. Gyvenimo negandų ir rūpesčių nustekentam masažistui – tai pragariškas darbas, reikalaujantis milžiniškų energijos išteklių, ypač, jei klientas yra nepatrauklus. Juk ne visi klientai – pasakiško grožio ir seksualiai nepatenkintos moterys. Pasitaiko tarp jų ir riebių plaukuotų armėnų.

Kl: Draugavau su mergina, kuri nuo manęs pastojo. Aš jai pasipiršau, bet ji vietoje santuokos pasirinko abortą. Tai mane užgavo, bet ji man vis tiek patinka. Kaip elgtis?

Ats: Kaip sako rusai, „ant įsižeidusiųjų vandenį vežioja“. Daryti ar nedaryti abortą – jos teisė. Jau vien dėl to, kad išnešioti Jūsų kūdikį ir jį auginti jau greičiausiai tektų tikrai ne Tau. Jei Jūs neprisiekėte vienas kitam meilės iki grabo lentos ir amžinos ištikimybės, o tiesiog atsitiktinai išsimiegojote iki nėštumo, Tavo užsigavimas atrodo šiek tiek perdėtas.

Kl: Jai 23, man 38. Ji sako, kad ne amžius svarbiausia, bet manęs tai kažkodėl neguodžia. Gal nebekvaršinti mergaitei galvos?

Ats: O gal jau verčiau Tau atitraukti teatrališkai prie kaktos pridėtą ranką ir pradėti mėgautis gyvenimo suteiktu malonumu? Jei man pasitaiko sukirmijęs obuolys, aš jį išmetu ir skinu nuo šakos kitą. Nes mėgstu obuolius ir nesiruošiu dėl vieno blogo kirsti visą medį. Visa tai tik bereikalingas tuščiagarbiškumas, draugeli. Tokiame Tavo amžiuje gal jau laikas išmokti atleisti ir būti vaiku, o ne pulti į senatvinį marazmą ir atsiduoti paranojai bei dramatizacijai? O mergaitei galvos išties nekvaršink, savaime suprantama. Verčiau jau padovanok jai tą meilę, kurios Tau pačiam akivaizdžiai kažkada trūko.

Kl: Susipykau su žmona. Priežastis – ji mėgsta pasiduoti į kairę. Sako, kad mane myli, bet tik tada, kai mes ne kartu. Gyventi kartu nebenori, siūlo tiesiog susitikinėti. Ar verta?

Ats: O ką siūlo veikti susitikus? Tiesiog pasivanoti ar eiti į Filharmoniją? Toks moters tipažas – realus kalės prototipas. Todėl siūlyčiau Tau susitelkti ties sūnaus ar vaikų auklėjimu, savigarbos ir kitos ištikimos gyvenimo draugės paieškų. Jei Tavo žmonos galvoje viskas susimaišė, neverta sekti jai iš paskos. Ji to neverta.

Kl: Susipažinau su mergina, netrukus jai paskambinau ir pakviečiau susitikti po 4 dienų. Laikas atėjo, o ji man sako „reikalai“… Siunčia mane tolyn?

Ats: Būčiau telepatas, atsakyčiau. O dabar, deja, galiu tepatarti pabandyti laimę dar kartą. Tiksliau, du kartus. Nerašytas etiketas teigia, kad Tu turi tris kartus pabandyti pakviesti ją į pasimatymą, nedarydamas iš jos atsakymų jokių radikalių išvadų, kaip antai, kad Tu esi lūzeris ir lochas, o ji taip nerangiai išsisukinėja.

Kl: Dirbu DHL kurjeriu – moka nedaug, bet pragyvenimui užtenka. Ar aš TOKS reikalingas merginoms? Beje, pamiršau pridurti, kad mane merginos domina tik seksui.

Ats: Draugeli, ko iškart nepasakei, kad tik seksui, o ne rimtiems santykiams? Jei Tu neplanuoji mokėti pinigų už savo kūniškus malonumus, tai Tavo apgailėtina finansinė padėtis niekuo neturėtų paveikti kitos merginos nuomonės. Kitas klausimas, beje, kur kas svarbesnis, yra tas, ar Tau pavyks rasti tokią merginą, kuriai su Tavimi rūpėtų irgi vien tik seksas, o ne ilgalaikiai santykiai? Žmogiškųjų patelių, pasiruošusių kęsti ubagą kavalierių, kiekis, sakykim tiesiai, mažokas. Bet tų, kurios vyre pirmu, antru ir trečiu numeriu mato tik jo štolcą – dar mažiau.

Kl: Man visada patiko mergina X, bet kai mes su ja susipažinome, aš turėjau merginą, todėl į visus X signalus ir užuominas mandagiai atsakydavau ir atstumą išlaikiau. Su savo mergina išsiskyriau prieš pusmetį, o X vis tiek neišeina iš galvos. Lyg ir pabendraujame kartais, bet buvusio flirto nebeliko nė padujų. Ar verta pakelti kardą ir eitį į ataką?

Ats: „Pakelti kardą“, „eiti į ataką“ – gero kryžiuočio verti posakiai, bravo! Ir jei už kiekvieną kartą, kai aš primenu visiems vyrams, kad verčiau padaryti ir pasigailėti yra geriau nei nepadaryti ir gailėtis, gaučiau bent po 10 centų, tai, manau, jau seniai vairuočiau juodos spalvos „Lincoln Continental“ (tą, kurame buvo nušautas Kenedis – atviras kabrioletas, bet šonai šarvuoti!). Kitais žodžiais, aš už tai, kad „eitum į ataką“, kad ir kokios primityviai ginkluotų netikėlių ir barbarų lietuvių minios priekyje bešmėkščiotų. Juoba kad daugeliu atvejų visus tokios „atakos“ sunkumus būtent mes patys, vyrai ir išsigalvojame.

Konkrečiai Tavo atveju „atakos“ sėkmė priklauso nuo to, kiek gili buvo (arba ir lieka) X simpatija Tavo atžvilgiu, ir kuo labiau ta mergina yra linkusi vadovautis: sveiku protu (o jis, beje, turėtų jai pakuždėti, kad Tu esi kilęs iš tos retos aukštos moralės ir padorių tipų genties, nes kadaise nepuolei apgaudinėti ir išduoti savo tuometinės merginos) ar apkvaitimu nuo savimeilės (niekam nepatinka, kai yra ignoruojami jų ženklai ir rodomas dėmesys). Svarbiausia, iškart duok jai suprasti, kad Tu pas ją atėjai ne su draugišku paplepėjimu: pakviesk į Kryžiaus žygį maršrutu „kavinė-kinas-parkas“ ir po to iškart nusiųsk jai SMS su prierašu: „beje, tai pasimatymas“. Tai ir grubu, ir vyriška, ir ultimatyvu, ir nuginkluoja savo tiesumu. Karoče, taip, kaip merginoms ir patinka. Bet kuriuo atveju, pasiruošk įdėti truputį daugiau pastangų, nei įpratęs. Reta mergina praleis šansą auklėjimo tikslais lengvai panervuoti savo kavalierių, kad anas suprastų, kokią laimę kažkada prarado…

(Visus klausimus, pagyras, padėkas ir pretenzijas siųskite adresu giedrius.drukteinis.drukteinis@gmail.com)