NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Aš aukštas ir labai liesas (bet simpatiškas). Kaip konkuruoti su atletiškos išvaizdos vaikinais?

Ats: Kiekviena, santykinai kalbant, prekė turi savo pirkėją. Svarbiausia, kad vyras turėtų kokią nors nors aiškiai išreikštą teigiamą savybę: asmeninį žavesį, humoro jausmą, charizmą, mokėjimą atsakyti už savo poelgius, ilgas blakstienas, valingą smakrą, maištingą sielą, savigarbos jausmą, na, ar bent jau pinigų. O šiaip „atletai-gražuoliai“ niekada niekam nebūna konkurentais, jei kalba neina kalba apie apatinių drabužių reklamą arba turtingų pagyvenusių damų palydovus. Bet Tavo tikslas turbūt ne toks?

Kl: Praėjo mėnuo nuo mūsų išsiskyrimo, bet niekaip negaliu jos pamiršti. Bet ir grįžti nenoriu, ir kojų į save valyti neleisiu. Ką daryti?

Ats: Tokią būseną reikia tiesiog persirgti. Vienam tai reiškia pusę metu kankintis košmarais ir verkti į pagalvę. Kitam – piktnaudžiauti darbu ir chemija. Ir kol neradai sau tinkamos užsimiršimo kombinacijos, niekas nežiūrės į Tave kreivai, jei mesies prie kitų merginų, kol mintys apie buvusiąją nepraeis. O juk praeis. Būtinai praeis.

Kl: Ji man pirma parašė į feisbuką. Savaitę bendravome per Msng. Bet kai pakviečiau susitikti, parašė, kad visą savaitę bus užimta. Kaip man jaustis?

Ats: Jaustis, žinoma, gerai. Ji Tavęs neatstūmė. Nesutiko ir neatėjo. Tau pasakė, matyt, tai, kaip yra: dabar nėra laiko, kitą savaitę atsiras. Tai, kad mergina parašė Tau pirma, dar nereiškia, kad ji įsipareigojo atsakinėti į bet kurį Tavo norą automatu: „Taip, bėgu! Trauk prezervatyvus!” Tačiau kai (jei) ji triskart atmes Tavo pasiūlymus susitikti, tada jau galima jaudintis.

Kl: Mergina man priekaištauja, kad mano rūpestis jai ją atstumia ir baugina. Maždaug, elgiuosi kaip „tėvelis“. Bet aš taip tik savo meilę jai išreiškiu!

Ats: Neveltui, matyt, nuskambėjo šis baisus žodis – „tėvelis“. Jis reiškia, kad esmė ne Tavo rūpestyje ar jo trūkume, o tame, kaip tą rūpestį realizuoji. Tik pagalvok, kaip elgiasi hiperaktyvūs tėveliai? Stengiasi apsaugoti neprotingą – jų manymu – vaikelį nuo mažiausio pavojaus ir net nuo užuominos apie jį. Neduoda erdvės ir gryno oro gurkšnio įkvėpti. Kontroliuoja ir primeta savo valią (tegu minkštoje formoje ir su geriausiais ketinimais). Ir, jei elgiantis su paaugle tai dar galima kažkaip pateisinti, tai bendraujant su subrendusia mergina vargu ar praslys… Ir tam, kad Tavo mergina liautųsi protestavusi, galbūt geriausia išties atleisti gniaužtus…

Kl: Man užsiimti seksu 30-40 minučių be ejakuliacijos – įprastas dalykas. O štai mano mergina dažnai dėl to pavargsta. Ar tai normalu?

Ats: Teisingiau tokį klausimą būtų užduoti gydytojui. Šiaip jau dauguma vyrų apsieina kur kas greičiau. Šiaip neformaliai manau, kad jei jau taip ilgai varai (su mergina ar solo), priežastis gali slypėti tame, kad Tavo instrumento jautrumas yra sumažėjęs, o jį padidinti gali tik žmonės baltais chalatais. O jei neįstengs ir jie, tada teks Tau visą likusį gyvenimą mylėtis su profesionaliomis sportininkėmis, įpratusiomis prie didelių fizinių krūvių… Tačiau – jei kitoms aplinkybėmis Tu baigi per „viens-du“, tada priežastis gali glūdėti merginos nemokėjime Tavęs tinkamai sujaudinti. Geriausia būtų jai parodyti, kokias technikas naudoji Tu pats, kai dainuoji solo. Garantuoju, jai ir pačiai patiks išmokti vieną kitą triuką, kurie padarys Jūsų seksą ne tokiu varginančiu…

Kl: Noriu įsiversti į lovą kolegę. Jokių jausmų, šiaip – dėl sportinio intereso. Tačiau, kai prie jos prieina kiti kolegos, labai pavyduliauju. Ar su mano galva kažkas netvarkoj?

Ats: Atvirkščiai, viskas OK. Tai, ką Tu vadini „pavydu“ – tai įsiaudrinęs savininko instinktas. Plius nereikia užmiršti berniukiško potraukio konkurencijai ir varžyboms. Nieko nuostabaus, kad Tave biesina mintis, jog kažkas pirmas gaus priėjimą prie jos šilto kūno. Ir, beje, galiu lažintis: mergina Tavo akyse praras bet kokį žavesį, jei Tave pralenks koks nors kolega. Mat, pasaulis taip jau sutvertas, kad dauguma patinų net nenori dalyvauti lenktynėse, užuot atbėgus antram.

Kl: Mano buvusioji išvyko į kitą šalį ir grįžta kartą per metus mėnesiui. Per tą mėnesį turime daug sekso ir linksmybių, o po to ji vėl išvyksta ir meta mane. Suprantu, kad manimi naudojasi kaip atsarginiu aerouostu, bet nieko negaliu padaryti. Taip jau tris metus. Ar tai blogai – grįžti į praeitį?

Ats: Blogai. Blogai… Ypač taip nekonstruktyviai, kaip tai darai Tu. Jei gebėtum priimti mėnesį sekso ir linksmybių kaip mėnesį sekso ir linksmybių – būtum laimingas, kad turi tokią mylimąją. Bet ne Tavo atveju. Štai patarimas, kaip save įveikti – pats paprasčiausias būdas: nepraryti savo eks kabliuko. Ir išvis net nesirodyti jos akyse. Neskambink, nesusirašinėk, nesusitik. Per silpna valia? Įjunk savo draugus – tegu, kol eks mieste, jie linksmina Tave savo pajėgoms, ir laiko Tave kuo toliau nuo telefono ir kompo (ir arčiau merginų, tinkamų santykiams – nebūtinai rimtiems, bet kokiems). Esu įsitikinęs, jei tai vertinsi kaip pastangas išsigydyti nuo žalingų įpročių, suveiks.