NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Kodėl moterims taip patinka ezoterika, parapsichologija, horoskopai ir kiti panašūs niekalai?

Ats: O kodėl mūsų protėviai, išgirdę perkūniją, skubėjo ne skleisti lietsargius ar autis guminius botus, bet slėpėsi olose? O kodėl, norėdami pergalės prieš raštą, simfoninę muziką ir lygias moterų teises atnešančius krikščionis, aukodavo pagoniškiems dievams pačias gražiausias lietuvaites, perpjaudami jų gerkles ir išlupdami akis? Nepasitikėjimas savo jėgomis, noras apsirūpinti kieno nors galingesnio parama, o iš dalies – nesėkmės atveju perkelti savo atsakomybę kažkam kitam – daugumai moterų yra būdingas būtent toks požiūris į gyvenimą. Pametė vaikinas? Kalta juk ne ji ir jos rūgštūs barščiai, o pažaliavęs Merkurijus Juodojo Mėnulio šėšėlyje! Paaiškėjo, kad tas vaikinas išėjo pas jos geriausią draugę? Ko ir benorėti, juk jie abu pagal Zodiaką – Skorpionai! Bet kuriuo atveju, kuo mažiau mergina kontroliuoja savo gyvenimą, tuo greičiau ant jos prielovio staliuko auga krūvelė magijos žurnalų ir knygų pavadinimais, tipo, „Kaip karbiuratoriaus pagalba pasiekti nušvitimo, sėkmingai ištekėti ir numesti svorio“.

Kl: Tuokiamės, ir noriu, kad mano būsimoji žmona paimtų mano pavardę. O ji to nenori. Ar įmanoma ją perkalbėti?

Ats: Būdamas Tavo vietoje aš nepuoselėčiau tuščių iliuzijų. Kaip paprastai, merginos artėjo prie metrikacijos biuro durų (altoriaus ar kokios krišnaitiškos arkos) jau su tvirta pozicija šiuo klausimu. Jei nuotaka nusprendė dalintis su savo jaunikiu ne tik vargu ir džiaugsmu, bet ir viena pavarde, tai vargu ar kas ją perkalbės teiginiais, kad tai „kvailystė ir hemorojus“ – keisti dokumentus ir t.t. Ir atvirkščiai: pasiryžusi išlaikyti savo pavardę mergina vargu ar sutiks persigalvoti, kad ir kiek „Hermes“ šalikėlių ar „Birkin“ rankinių vyras jai paklos prie kojų. Verčiau jau neapkrauk jos smegenų tokiomis niekinėmis, tarkime, problemomis – vestuvių išvakarėse merginos galva ir be to užkrauta mase priežasčių tapti piktybine neurastenike. Verčiau jau pagalvok pats kada laisvalaikiu: kodėl Tau taip svarbu, kad ji taptų Rožko? Trūksta pasitikėjimo Jūsų partneryste? Nori jai ant kaktos uždėti antspaudą „Vitalijaus Rožko nuosavybė?“ Kam?

Kl: Mano buvusioji apsireiškė praėjus mėnesiui po mūsų išsiskyrimo, pasiūlė susitikti. Sėdėjome kavinėje. Ji pažiūrėjo į mane ir staiga pradėjo verkti. Sakė, pati nežino, kas jai darosi, tuoj praeis. Nuraminau, praėjo, susitvardė. Ką visa tai reiškė?

Ats: Kaip paprastai, merginos su motinos pienu įsiurbia ir talentą žaisti svetimais jausmais. O ašaros iš principo yra lengviausias ir mėgiamiausias manipuliacijos instrumentas. Kartais buvusios merginos verkia eilinį kartą demonstruodamos, kaip sunku jai buvo pergyventi  Jūsų išsiskyrimą, ir leistų Tau pasijusti kaltu („žiūrėk, gyvuly, kaip aš kenčiu!“). Kartais – tam, kad iššauktų Tavo atsakomąją reakciją („O ką, jei aš dabar paleisiu dūdas, ir tas lochelis staiga prisipažins, kad mane tebemyli? Tai bus juoko!”). Arba kad priverstų Tave suabejoti Tavo naujos merginos jausmais („O ji, beje,ar taip pat apverks, kaip aš, jūsų išsiskyrimą?“). Arba banaliai tiesiog iš neturėjimo, ką veikti („Gal kas įdomaus iš to išeis? Planų vakarui tai vis tiek kaip ir neturiu“). O, būna, kad ir išvis tai nestabilios psichikos požymis (tai paaiškina merginų gebėjimą paleisti dūdas net matant Landsbergį vyresnįjį televizorius ekrane). Kokios būtent buvo tos jos ašaros, priklauso nuo to, ar turėjo pratęsimą tas Jūsų susitikimas. Bet jau neabejok – būtent taip viskas ir buvo suplanuota.

Kl: Mes vedę jau keleri metai, turime sūnų. Bet yra problemą – iki mūsų vestuvių ji mylėjosi su keliais vyrais, „pirmą kartą“ apturėjo dar mokykloje. Niekaip negaliu išmesti šito iš galvos. Ką daryti?

Ats: Panašios mintys nepalieka galvų tų, kurios abejoja savo santuokos (draugystės) tvirtumu, ir neturi jausmo, kad yra reikšmingi ir mylimi. Kas Tavo situacijoje yra, beje, keistoka. Kuo gi reikia būti, kad galvotum, jog atsitiktinis pasidulkinimas mokyklos šikane tai moteriai turi didesnę reikšmę, nei keleri metai legalios santuokos ir Jūsų bendras sūnus? O jei neturi, tai kokia prasmė eikvoti nervus – savo ir jos? Gerai pagalvojus, suvok, kad Tavo žmona su Tavimi yra kur kas daugiau „pirmųjų kartų“, nei su bet kuriuo kitu vyru visoje Visatoje! Ir kuo ilgiau Jūs esate kartu, tuo miglotesni tampa jos prisiminimai apie „pirmą kartą“ ir išvis praeitį. O gal problema tame, kad Tu pradėjai vaidinti privatų detektyvą ir aiškintis, kas tas niekšas, atėmęs nekaltybę iš Tavo žmonos? Ir būdamas, aišku, labai žavingu vyriškiu, nesugebėjai pervirškinti tos rastos/gautos informacijos? Ką čia ir bepasakysi… Jei jauti, kad reikalas yra toks skaudus , jog buitinėmis sąlygomis jo niekaip neišeina išspręsti, tada belieka kreiptis pagalbos į profesionalius psichologus.

Kl: Susitikę mes vaikštome susikibę už rankų ar apsikabinę, bendraujame labai šiltai ir mielai. O štai kalbant ar susirašant telefonu iš jos – jokių emocijų man. Kame reikalas?

Ats:  Laikas neabejotinai parodys, kame reikalas. O dabar patariu neužsiciklinti: svarbu tai, kas vyksta tarp Jūsų ir su Jumis realiame gyvenime, o „smailikai“ ir kiti emotikonai. Turėk omeny svarbų momentą, draugeli, – žaidimus „šalta-karšta“ (šiandien Jūs karštai bučiuojatės, o rytoj ji su Tavimi kalba oficialiai ir abejingai) merginos žaidžia su vieninteliu tikslu – kad neatrodytų Tavo akyse pernelyg lengvai prieinama kūrva. Ir dar – deziorientuoti vaikiną. Kuo didesnėje prostracijoje yra jos kavalierius, tuo smagiau jai su juo turėti reikalų.

Kl: Kodėl moterys ne visada patiria orgazmą?

Ats: Nors prasmingiau į šį klausimą būtų atsakinėti elegancija.eu rubrikoje „Klausimai-atsakymai apie SEX“, tačiau aš į jį atsakysiu čia. Brangus vyre! Moterys gali nepatirti orgazmo dėl milijono priežasčių, visiškai nesusijusių nei su Tavo instrumento dydžiu, nei su Tavo erotiniu talentu. Jos nepatiria orgazmo dėl visiškai savų, ypatingai moteriškų priežasčių. Moters orgazmas, brangus vyre, yra bailus, kaip pudelis, ir nenuspėjamas, kaip rinkimų rezultatai Rusijoje. Moteriai užtenka pagalvoti apie kažką ne tą, pažiūrėti ne ten, atsijungti nuo savo potyrių nors akimirkai – ir basta! – ieškok jos orgazmo su žiburiu! O dar kartais moterys būna pavargusios, suerzintos ar tiesiog ne nuotaikoje darbuotis savo malonumų labui. Todėl kad, brangus vyre, pasiekti moterišką orgazmą kainuoja pastangų ir energijos ne tik Tau, bet ir jai (ir dar neaišku, kas labiau darbuojasi). Ir išties būna tie reti atvejai, kai mergina, sakydama „brangusis, reikalas ne tavyje“, būtent tai ir turi omeny. Ir turi jos žodžiais patikėti.

Klausimus, padėkas ir pretenzijas siųskite adresu giedrius.drukteinis.drukteinis@gmail.com