Nėra tokio dalyko kaip kvaili klausimai, tik kvaili atsakymai. Drąsiai klauskite! Giedrius Drukteinis jau ir taip sprendžia daugybę Jūsų problemų, išspręs ir dar vieną!

KLAUSIMAS: Kartu mes jau 4 metus, galvojame ir kalbame apie vedybas, o ji vis dar nesutinka mylėtis be prezervatyvo? Kaip su tuo kovoti?

ATSAKYMAS: Kovoti nereikia, nes, kalbant apie seksą, kiekvienas juk turi teisę į jam patinkančius egzotiškus tarakonus. Tuo labiau, kad tai ir ne toks jau neįprastas polinkis. Priežasčių, kodėl mergina nenori sekso be prezervatyvo, gali būti daug. Pradedant baime pastoti ar pasigauti kokį virusą, baigiant nenoru gerti kontraceptikus (nuo kurių, anot pagoniškų gandų, per du mėnesius merginoms išauga ūsai, kas nėra teisybė, tačiau giliai įaugusi į moterų smegenis paranoja), arba įsistatyti spiralę (kurios jaunoms ir negimdžiusioms merginoms gydytojai pataria vengti). Jei vertinti situaciją iš jos perspektyvos (o aš dažniausiai ir patariu vaikinams būtent taip ir vertinti), tai tas guminis balionas atrodo pati mažiausia blogybė. Iš kitos pusės, niekas, kaip sakoma, nėra amžina. Kai susituoksite, galimas šansas, kad mergina sutiks sušvelninti lovos režimą, ypač, jei pateiksi pažymą iš venerinių ligų dispanserio ir oficialiai pareikši, kad esi pasiruošęs giminės pratęsimui.

KL: Mano ūgis 165 cm ir merginos į mane rimtai nežiūri. Ką daryti?

ATS: Nuolat susilaukiu tokio tipo klausimų, draugeli. Vaikinai nuolat jaučiasi tai per žemi, tai per stori, tai per liesi ar per aukšti. Pernelyg kreivomis kojomis, pernelyg nuplikusia galva, pernelyg atlėpusiomis ausimis, pernelyg spuoguotais veidais… Kitais žodžiais, visi, kuriems nesiseka asmeniniame gyvenime, ir tai jie linkę suvesti į fiziologiją, girdi, neįsipaišančią į nustatytą standartinį šabloną. Ir mano atsakymas visiems yra visada vienas – laukti. Žinoma, ne to, kad kojos išsitiesins, ūgtelsi dar kokius 64 centimetrus ar ausys staiga prilinks prie galvos. O laukti tos merginos, kurios netrikdys šie, Tavo ir daugelio kitų manymu, trūkumai. Vis dėlto tai tik ypatumas, o ne kažkoks baisus išsigimimas, dėl kurio nėra jokio šanso susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Ir kol gyvensi įjungtu „laukimo režimu“, tepaguodžia Tave žinojimas, kad tokiems kaip Tu gamtoje sukurta gausybė gražių merginų su plačiapėdyste, ir kurios iš principo neavi aukštakulnių batelių.

KL: Man 26 metai, ir aš moku už merginas kavinėje. Bet ką daryti, jei kartu išvažiuotumėme į užsienį?  Ar turėčiau vienas mokėti už jos bilietą ir viešbutį? Juk man irgi reikia galvoti apie ateitį, taupyti pinigus savo nuosavam būstui…

ATS: Nėra jokių oficialių įstatymų, reglamentuojančių šį klausimą, taigi, tai tik susitarimo reikalas. Tačiau šiaip jau Tavo planas – įsigyti būstą išstatant mylimajai sąskaitą už kelionę į užsienį – neatrodo labai perspektyvus. Jei Tau ir pavyks tokia schema susitaupyti nuosavam būstui, tačiau neišvengiamai išgarsėsi ir kaip Skrudžas. Asmeniškai aš vadovaučiausi sveiku protu ir susidomėjimo lygiu kiekvienu atskiros merginos atveju. Naujajai pažįstamajai, su kuria po poros susitikimų spontaniškai nusprendėte nuvykti į Stambulą išeiginėms (su „Turkish Airlines”, žinoma), iš principo galima pasiūlyti pasidalinti per pusę skrydžio ir nakvynės išlaidas. Ir tikėtis, kad paskutiniu momentu ji staiga atsimins, kad nebegali vykti (nes daugumai merginų kažkodėl atrodo, kad poilsis už savo šaibas vis dėlto yra kažkas žeidžiančio ir prieštarauja moralėms normos). Kitas reikalas – mergina, su kuria Tu esi nusiteikęs „ilgam ir rimtai“. Tokiu atveju, spausti centų savo prakaituotoje saujoje neverta. Jei ji verta to, grubiai kalbant, kad į ją „investuoti“ – vadinasi, reikia investuoti. Moteris – toks jau sutvėrimas, kuris akimirksniu suvokia savo vertę Tavo akyse iš to, kiek Tu pasiūlai jai pinigų (perkeltine prasme, savaime suprantama!). Svarbiausia, kad Tavo mergina realistiškai vertintų Tavo pajamas ir suvoktų tai, kad iš Tavo kišenės apmokėtas „Paryžius“ pasiekė Tavo finansinių galimybių ribas. Kas iš esmės merginų akyse labai teigiamai padeda įvertinti kavalierių ir byloja apie jo jausmų nuoširdumą. Ir galiausia atsiperka su kaupu!

KL: Ką reiškia moteriška frazė „drugeliai pilve“?

ATS: Malonų kutenimą vidinėje bambos srityje, kuris signalizuoja, kad mergina nori, pasiruošusi arba jau įsimylėjo. Jei ji Taip sureagavo į Tave – tada ir mano sveikinimai Tau!

KL: Draugavome keturis mėnesius, kol atsitiktinai jos rankinėje išvydau brošiūrą apie abortus. Pasirodo, buvo nuo manęs pastojusi, bet pasidarė abortą. Kažkokius jausmus vienas kitam dar jaučiame lig šiol, bet į lovą nebegulam. O gal vertėtų?

ATS: Kaip sakydavo garsiausias Lietuvos žigolo Vigis iš Kauno, „netikiu trimis dalykais: nekaloringu šokoladu, neskausminga epiliacija ir mergina, kuri sugeba tylomis pasidaryti abortą nuo mylimo žmogaus“. Tai išties meksikietiškų serialų arba psichiatrinės ligoninės vertas gebėjimas. O šiaip žinok, tos, kurios nemąsto iš pozicijos „mes“ – o šiuo atveju tuo net ir nekvepia – vargu ar verta kurti porą.

KL: Susipažinau su mergina, ji man patinka, bet, pasirodo, turi ir vaikiną. Kuris staiga jai prikiaulino ir buvo neištikimas. Ką man daryti šioje situacijoje?

ATS: Jei Tavo planuose yra projektas užmegzti su ja glaudesnius santykius, logiška eiti į abordažą ir būtent dabar, iškart. Tačiau ne triukšminga ataka atlapa krūtine ir be dokumentų, o patylomis, ant pirštų galiukų. Neužmiršk: jos tikėjimas žmonija, bent jau vyriškąja jos dalimi, dabar yra susvyravęs. Todėl vietoje brutalaus šelmio ir gundytojo pasiūlymo „einam į lovą“, būk vaikinu, „nenorinčiu skatinti įvykių“.

KL: Metu gyvename kartu. Vakar ji pastatė ultimatumą „aš noriu rimtų santykių, tad arba tuokiamės, arba manęs tai nebetenkina!“. Mano gi manymu, vedybos ir rimti santykiai tarpusavyje visai nesusiję dalykai. Ir šantažui pasiduoti nenoriu. Ką daryti?

ATS: Savo poziciją, tiesą sakant, gali ir pasilikti au. Jei pats gyventum su vyru, logiškiau būtų ieškoti susitarimo ir abipusio supratimo, ane? Tačiau šiuo atveju Tu turi reikalą su moterimi. O pas jas „rimti santykiai“ ir pavardė, tipo, MahmuhamedovĖ ypač tampriai susiję dalykai. Neskubant, su sustojimu pakalkuliuoti biudžetą, Tau, manau, vis tiek teks pajudėti į santuokos pusę. Nevertink jos isterikos kaip „šantažavimo“, o parodyk pagarbą partnerės, kurią Tu myli, silpnybėms… Jei meilė merginai keliančiai ultimatumą – Tavo manymu, du tarpusavyje nesusiję reikalai, gali drąsiai jai sviesti į veidą „Nėra durnių!“ ir pasišalinti. Jei mergina nėra savimi pasitikinti, jie neabejotinai mesis paskui Tave ir vysis iki pat troleibuso stotelės. O ten, žėk, gal dar Tau pasisuks meteliai sekso be jokių įsipareigojimų? Viena iš pagrindinių harmoningos sąjungos taisyklių – sklandus perėjimas iš vienos būsenos į kitą. Jei perėjimas į kitą etapą užtrunka (o klasikinė kiekvieno etapo trukmė, pvz., nuo susipažinimo iki apsimainymo žiedais užtrunka metus pusantrų), Jūsų santykiai, kalbant moteriškų žurnalų terminologija, gali patekti į aklavietę. Ir verčiau jau Tau nepatirti savo kailiu, kokius nemalonumus reiškia šis terminas…