Kaip suvokti, ko nori moteris, kurios nori Tu? Kartais tai įmanoma, vien pažvelgus į jos paso duomenis, o konkrečiau – gimimo metus.

Ne, kalba ne apie mūsų nugalėtų kultūrų išmislus apie „jūrų kiaulytės metus“ ar dar kažkodėl nesudegintų raganų paistalus apie „juodojo mėnulio“ padėtį Centuriono-alfa atžvilgiu. Kalba tiesiog apie jų amžių.

Jos keičiasi! Net jei Tu ruošiesi visą gyvenimą praleisti tik su viena mergina, tiesiog žinok – sulaukusi 40-ies, ji bus visiška prešingybė tam, kas ji buvo 20-ies. O Tavo bendrakursė, metusi Tave, vos  gavusi diplomą, nes buvai „nuobodus“, po dešimties metų grįš ant kelių ir bandys Tave susigrąžinti – nes visos Tavo tuometinės neigiamos savybės jai dabar atrodys aukščiausios prabos vertybėmis.

Permainos vyksta ir miegamajame. Per dešimt metų iš esmės pasikeičia visi jų seksualiniai poreikiai ir įpročiai. Ir, beje, visos tos permainos – Tau tik į naudą ! Ta pilietė, kuri savo  ankstyvoje jaunystėje atkakliai atsisakydavo „būti viršuje“ (kaip pasirodo, dėl vaikiško komplekso, verčiančio abejoti, ar gerai atrodo jos krūtinė), sulaukusi 35-erių spjaus į tokį menkniekį, ir galiausiai supras, ko jai iš tikrųjų norisi, ir kokioms priemonėms TAI iš Tavęs išgauti.

Taigi, prieš Tave – instrukcija, kaip elgtis su moterimi, orientuojantis vien pagal jos biologinį amžių:

JAI – 20+

Gražaus, stangraus kūno, gražaus veido,  bet – nepatyrusios… Audringos ir permainingos nuotaikos.  Labai nedaugelis jų yra nusiteikusios seksui per pirmąjį pasimatymą, ir tai tik tais atvejais „kai jaučia abipusį potraukį“. Statistiškai tik penktadalis jų yra turėjusios lytinių santykių su vienu vaikinu. Ir labiausiai jos tikisi iš partnerio vienos savybės – gerumo. Po visų patyčių ir mergaitiškų kompleksų, pergyventų paauglystėje, būtent Tu galbūt būsi pirmas vyras jos gyvenime (išskyrus jos tėvą), kuris jai linki gero.

Tokio amžiaus merginas jaudina trys dalykai: karjera, savo identiteto paieška ir tvirti santykiai. Egzistuoja didelė tikimybė su ja eiti prie altoriaus – vidutinis besituokiančių Lietuvos moterų amžius (sociologai mandagiai pataiso – „besituokiančių pirmą kartą“) – 23 metai. Bet ir vyro paieškas, ir karjeros lenktynes sąlygoja paprastas instinktas – noras būti tarp žmonių: jos dar visai neseniai buvo „atstumtosiomis mergaitėmis“, tačiau dabar jos labai nori linksmintis, eiti į vakarėlius, veltis į nuotykius ir t.t. Anksčiau tai buvo vadinama dabar jau išėjusiu iš mados šlykščiu rusišku terminu „tūsintis“.

Ji ne viena. Savo retorikoje tokios amžiaus moterys labai dažnai naudoja terminą „mano draugės“. Taip pat ne ką rečiau ir „mano mama“. Ką reiškia? Tai, ką ir reiškia: 20-29 metų amžiaus moterims kur kas svarbiau, nei kitoms amžiaus grupėms, yra būtent santykiai su draugėmis ir tėvais. Būk pasiruošęs susidurti su viskuo, kas yra susiję su jos geriausiomis draugėms – spontaniškai suplanuotos kelionės, šokių vakarėliai, vėlyvi pusryčiai ir šešių merginų kompanija. Ji nori džiaugtis visomis gyvenimo spalvomis. Dėl to ji yra atvira visoms naujovėms, nori daug ką sužinoti ir pažinti, nori keliauti, dalyvauti politiniame ir socialiniame pasaulio gyvenime, ir, svarbiausia, kad šalia jos būtų partneris, kuriam tai irgi būtų įdomu. Todėl būk dėmesingas, kai ji pasakoja apie savo drauges ir patirtis: įsimink vardus ir faktus. „Mokėjimas išklausyti“ išvis yra labai svarbus ir naudingas įgūdis bet kuriame gyvenimo tarpsnyje, tad, jei jis sako, kad jai kas nors patinka, mintyse tai užfiksuok ir naudok.

Sekso metu ji rečiau patiria orgazmą, nei jos vyresnės kolegės, tačiau dažniau, nei pagyvenusios moterys, jaunuolės dažniau jaučia skausmą sekso metu. Atmink, Didžiojoje Sekso Galaktikoje jos yra naujokės, yra pasiruošusios sekti Tavo fantazijomis ir paklusti Tavo norams, dažnai net nepagalvodamos apie save. Jos nori išbandyti visas pozas, matytas knygelėse apie seksą, tačiau, pripažink, daugelis tų pozų yra moterims labai jau nepatogios. Taigi, atsargiau.

Net mažiausias šviesos šaltinis (pvz., žvakė) yra geriau nei absoliuti tamsa. Ir ne tam, kad Tu geriau galėtum įsižiūrėti į jos kūno kontūrus. Šviesa leis Tau matyti jos reakciją į tai, kas vyksta. Prisimink senų žigolo pamokymus, nes atsakymas į klausimą, „kas yra geras meilužis“ atsakymas yra vienas: „tas, kuris supranta jos užuominas, kūno kalbą, leidžiamus garsus ir veiksmus.“ Mat, kuo labiau apie ją galvoji, tuo geriau gali ja pasirūpinti.

Dar vienas konkretus patarimas – supažindink ją su visas malonumais. Dauguma jų mano, kad paskutinis turėtas seksas, nesuteikęs malonumo nei jai, nei jos partneriui, buvo tik banali laiko gaišatis. Kuo daugiau gero sekso priedų panaudosi (rankeles, liežuvį, nosį), to didesnės tikimybė, kad ji pajus orgazmą (statistiškai, vos penktadalis tokio amžiaus merginų jį patiria pirmojo sekso metu). Taigi, netempk su preliudija. Ideali tokio amžiaus merginai sekso trukmė – 15 minučių, ne ilgiau.

JAI – 30+

Ją vis mažiau traukia bendrauti su nepažįstamais žmonėms ankštose tamsiose patalpose. O dar ji tvirtai apsisprendė tapti „laiminga“ ir „ramia“, atseit, jau „išsidūkusia“. Karjera, draugai, namas – tie gyvenimiški prioritetai vis dar savo vietoje, tačiau šio amžiaus moterys yra mažiau priklausomos ir drąsesnės savo norų atžvilgiu. Būtent tokiame amžiaus periode moterys padaro netikėtą atradimą – seksas – tai ne vien socialinė pareiga, bet ir pats iš savęs gali būti malonumas.

Tokio amžiaus moterys vis dažniau susimąsto apie vaikus (jei jų dar neturi, žinoma). Todėl partnerio pasirinkimą labiausiai sąlygoja būtent akivaizdus įsipareigojimas sukurti savo šeimą. Bet atmink, Tu – neilgam. Tokio amžiaus moterys greitai meta tuos, kurie „netinka“. Todėl būk atsargus ir apgalvok kiekvieną savo žingsnį. Be ir pabandyk įsivaizduoti – padorūs vaikinai, lig šiol besiskundę, kad moteris domina tik „durniai“ ir „banditai“, gali lengviau atsikvėpti: tokio amžiaus merginos renkasi praktiškus ir teigiamus partnerius. Juoba kad tokiame amžiuje dama jau tvirčiau stovi ant savo dailių kojyčių ir nereikalauja iš Tavęs 700 eurų bateliams tiesiog pirmojo pasimatymo metu.

Pasitelk ir savo smegenis į pagalbą – pasimatymas su 30-39 amžiaus moterimi neišvengiamai bus intelektualesnis ir ne toks triukšmingas: apsilankymas muziejuje ar koncerte, bendras vakarienės ruošimas. Arba koks nors dar nenukankintų iraniečių filmas, pretenduojantis į „gilios išminties šulinio“ statusą… Nes jai reikia vis naujų įspūdžių, peno fantazijai ir tolesnei diskusijai. Ir, skirtingai nuo savo jaunesniųjų kolegių, labiausiai vyrų vertinama savybė yra „humoro jausmas“.

Tačiau seksas su tokio amžiaus moterimis – didžiausias įkvėpimas kiekvienam bent kiek savigarbos turinčiam cinikui. Naudokis tuo biologiniu laikrodžiu, negailestingai tiksinčiu kiekvienos moters viduje. 30-39 metų amžiaus moterys nori sekso, ir nori jo daugiau ir daugiau. Pagal visus gamtos dėsnius, jos šansai pastoti mažėja sulig kiekvienais metais, todėl jos elgiasi karštligiškiau ir greičiau tam, kad susilauktų kūdikio – tačiau nemanyk, kad toks jų elgesys apgalvotas, tai tiesiog instinktas. Jos dažniau ir galvoja apie seksą (beje, galvoja praktiškiau), dažniau juo užsiima, ir, skirtingai nuo jauniklių, mieliau eina į lovą su tuo, ką pažįsta ne taip jau ir seniai. Tiesiog gamta gena jas į priekį.

Žinoma, tokiame amžiuje moterys jau geriau pažįsta savo kūną ir suvokia, kaip iš jo gauti maksimalų malonumą. Beje, tokios amžiaus moterys nori vieno ypatingo dalyko – pokalbių su ja sekso metu. Apie ką? Apie tai, kaip Tau gera, ir kaip seksualiai atrodo ji pati.

JAI – 40+

Šitos moterys žino, ko nori ir nebijo to paprašyti ar pareikalauti. Gal dėl to, kad jos jau yra patyrusios šeimos gyvenimo malonumų, o gal tiesiog yra sėkmingos ir savimi pasitikinčios, dėl ko jų daugiau nebespaudžia poreikis pagerinti savo gerbūvį. 40-49 metų moterys gali būti labai reiklios, bet tai turi ir teigiamą pusę: daugiau nuotykių lovoje.

Tokio amžiaus moterys ryžtingesnės – tiek santykiuose, tiek karjeroje, tiek pramogose. Visa paslaptis – hormonuose. Po 40 metų estrogeno ir testosterono lygis jų organizmuose mažėja su vis didesniu pagreičiu, tačiau testosterono lygis krenta ne taip greitai, kaip estrogeno. Taigi, tokiame amžiuje ji praktiškai tampa „sijonuotu vyru“ – tiesmuka, siekianti tikslo bet kokiomis priemonėms, tvirta įsitikinimuose, galbūt drąsesnė ir nepriklausoma, tokia kaip vienos Tau gerai pažįstamos valstybės prezidentė. Ir, beje, ji jau nebekviečia savo draugių kartu pasėdėti bare, tačiau savo poreikius patenkinti jai vis tiek reikia. Taigi, Tau teks padirbėti.

Jos myli seksą. Kas antra jų yra pasiruošusi seksui jau pirmojo pasimatymo metu. Be to, ji patiria orgazmą bene kiekvieną kartą. Nes jos jau nebekamuoja pastojimo pavojus, ir ji gali tiesiog paprasčiau vertinti seksą, o juk tai ir yra svarbiausia malonumo garantija.

Dirbk liežuviu. Visos moterys nori oralinių glamonių, o tokio amžiaus dar ir pasako, kaip tai padaryti. Naudok ne vien savo liežuvį, bet ir pirštelius, būk švelnesnis, kandžiok jos strėnas, bet su klitoriu būk atsargesnis, ir svarbiausia, rodyk jai, kad Tau patinka tai, ką darai. Neryžtingumas gesina aistrą.

Dalinkis su ja savo aistra, ir nuolat kartok jai, kad ji graži – nes tuo ji labiausiai nori tikėti. Todėl ir labiausiai jos vertinama vyro savybė vėl, kaip jaunystės atveju, yra „gerumas“. O Tu juk ir esi geras, ar ne?