Tau jau daug metų, bet pilnas Tavo meilės nuotykių sąrašas vis dar sutelpa į vieną kišeninio bloknoto lapelį? Ne bėda, jei seksi žemiau išdėstytais nurodymais taip, kaip pridera, netrukus Tau teks įsigyti storą kanceliarinę knygą.

Pradžiai, visų laikų ir teritorijų taisyklė Nr. PIRMA – prisižiūrėk! Atsargiau su greitu maistu, čipsais, alumi ir bobutės blynais. Kirpk nagus (ir kojų), plauk galvą ir nesivilk nešvarių drabužių. Su nešvariu kaklu sunku tapti pleibojumi, todėl, jei jau turi sunkumų bendraudamas su moterimis, pradžiai pradėk nuo išorinio vaizdo, o jau po to pirk bereikalingą tepalą penio padidinimui.

Sukurk savo teisingą įvaizdį. Ir pradėk nuo savo „Feisbuko“ proflio. Tavo vaizdas socialiniuose tinkluose ne mažiau svarbus, nei atvaizdas realiame gyvenime (nes ne virtualiame, o tikrame pasaulyje Tu praleidi daugiau laiko bendraudamas su gyvais žmonėms). Tavo „Feisbuko“ paskyrą mergina būtinai parodys savo draugėms, pasakodama apie Tave. Ir Tavo profilis turi susilaukti įvertinimų „vau!”, o ne nustebusių „ou!“. Pašalink visas nuotraukas, kuriose Tu taip šauniai girtas, ir nejuokauk po save kompromituojančiomis nuotraukomis bajeriais, tipo, „gera naktelė buvo! Nieko neatsimenu…“ Nieko nenurodyk grafoje “šeimyninė padėtis“ ir nekelk į savo paskyrą Radžio dainų. Ir, žinoma, neperpostink durnų lietuviškų bajerių.

Eik į žmones! Tavo periodinės gundymo nes4kmės gali būti sąlygotos būtent to fakto, kad turi labai siaurą draugų ratą. Visos Tavo buvusiosios ir buvusios bendrakursės jau seniai Tave nurašė kaip storą, drovų lochą su riebaluotu megztiniu su plaukais iki pečių. Ką reiškia, „aš lig šiol taip pat atrodau“? Tiek to, važiuojame toliau. Tiesiog užuot bandęs vis dar užlaužti „senovines“ merginas, pabandyk nusikabinti porą trejetą naujų madingame bare. Gavosi iš pirmo karto? Tada eik į straipsnio pabaigą, kur pasakojama apie tai, kaip padoriai išsiskirti su mergina po pirmojo sekso. O jei gundytojas iš Tavęs vis tiek nekoks, pabandykime pataisyti situaciją.

Kiekvienas pleibojus siekia įsiversti merginą į lovą – iš esmės tai nesudėtingas mokslas. Padori išvaizda, stora piniginė, pora kokteilių įspūdžiui sustiprinti ir budrumą sumažinti – ir štai mergina  jau pati kabo ant Tavo kaklo ir ranką grabinėja po Gariūnuose pirktais „Pierre Cardin“ marškiniais. Tačiau ryte pakeliui į namus ją kamuos galvos skausmas ir sąžinės balsas, kaltinantis ją, kad susidėjo su tokiu žąsinu kaip Tu.

Ką Tu paliksi po savęs šiame gyvenime? Liūdną ir įžeistą merginą, kramtančią becukrę „Orbit“? Kiekvienas naujas vyriškis merginos gyvenime turi būti malonus ir smagus nuotykis, o ne dėmė reputacijoje. Ir jei dama pati nusprendė kristi į nuodėmę, tai jos krytis turi būti malonus skrydis su minkštu nusileidimu.

Taigi, kad taip ir įvyktų, štai keletas patarimų tikram gundytojui:

Nepletkink – pirma ir svarbiausia išauklėto pleibojaus taisyklė. Neapkalbinėk su draugais savo žygių ir pasiekimų, nesimėgauk sekso smulkmenomis (nes tai visada skamba pigiai ir dvelkia fantazijomis), nevesk pasiektų tikslų sąrašo. Patikėk, gandai apie Tave greitai pasklis ir be Tavo įsikišimo, taigi, merginos iš Tavo rato greičiausiai jau žinos, į ką eina, sutikdamos su Tavimi bendrauti. Tačiau guldama su Tavimi į lovą ponia turi būti įsitikinusi, kad jos reputacijai niekas negresia. Net jei visi ir taip žino, kad savo mikrorajone Tu pergulėjai su puse naujakurių, vardai ir pavardės Tavo meilužių turi likti paslaptyje, nes tai dar labiau intriguoja. Mergina pati nuspręs, kam ir kada papasakoti apie Tavo seksualines galias. Na, o jei jau Tavo smalsūs draugeliai prirems Tave prie sienos, apie savo buvusias drauges atsiliepk tik arba susižavėjęs, arba niekaip. Taip ne tik susikursi sau kilnaus husaro įvaizdį, bet ir užsiveisi porą trejetą gerų meilužių. Priešingu atveju, mergina, kurią likimas užnešė į Tavo lovą, vargu ar ten grįš.

Būk galantiškas – netgi pati sudėtingiausia situacija neatleidžia Tavęs nuo pareigos flirtuoti ir tempti naująją pažįstamąją pas save. Vaišink ją kokteiliu ir atmink, kad tai – tiesiog kokteilis, o ne priemonė įpareigoti merginą.

Nebūk „zanūda“ – Tu išėjai „į trasą“, siekdamas numalšinti širdgėlą po išsiskyrimo su mergina ir surasti naujų atsitiktinių pažinčių? Patikėk, niekam tai neįdomu. Žinoma, skųsdamasis gali ne tik išlieti širdį, bet ir gauti sekso „iš užuojautos“. Tačiau greičiausiai Tavo pašnekovė mergina paslapčia pabėgs pas linksmesnį vyriškį, kuris neparins jos apie neteisingą likimą.

Nebūk įkyrus – atmink, būti „atkakliu“ ir „įkyriu“ – du visiškai skirtingi dalykai. Žinoma, mergina atsakys ką nors koketiškai į Tavo grubų ir tiesmuką klausimą apie jos planus ateinančiai nakčiai (ypač, jei dar plačiai neatvėrei savo piniginės jos gėrimams apmokėti). Ir Tu, žinoma, turi šansą perkalbėti ją – užuot skubėjus namo pamaitinti savo katiną pabėgti su Tavimi. Tačiau, jei neišeina, Tu turi pilną teisę paprašyti jos telefono numerio ir pakartoti savo bandymą po poros dienų.

Neprisigerk – ypač tik ne tada, kai bandai pakabinti merginą bare. Pirma, egzistuoja galimybė pabusti ryte čigonų tabore už miesto ribų su ne pačios geriausios išvaizdos ir reputacijos mergina. Antra, rizikuoji pasišiukšlinti: pradėti nusirenginėti jau lifte, užmigti per petingą, pradėti žagsėti orgazmo metu ir t.t.

Nesiek girtų merginų – netgi princesės, būdamos neblaiviame stovyje, nėra apsaugotos nuo panašių ekscesų. Galų gale, iš vyro pusės tai tiesiog nekilnu.

Būk atsakingas už merginą, kurią prigirdei – jei persistengei bandydamas atpalaiduoti savo draugę ir vietoje žaismingos koketės gavai apsivėmusį „nelikvidą“, pasirūpink merginos pristatymu į saugią vietą. Tiesiog palydėk vargšelę iki namų, net jei Tau ir gėda.

Apmokėk taksi – ir kai važiuojate pas Tave namo, ir kai ji grįžta iš Tavęs namo. Nepalik kupiūrų ant stalo, o palydėk merginą iki mašinos ir iš anksto atsiskaityk su vairuotoju.

Visada nešiokis su savimi prezervatyvus – net jeigu iki TO reikalas ir neprieis, verčiau jau jos turėti. Saugok savo prezervatyvus ir nepalik jų atminčiai nei jos katino dubenėlyje, nei jos lovoje, nei tarp jos knygų lapų.

Stenkis – merginos atmintyje Tu turi išlikti ne idiotu, kuris pabaigė ant jos brangių batelių, o geriausiu meilužiu EVER.

Užeik į „antrąjį ratą“ – jei jau taip sėkmingai atsidūrėte vienoje lovoje, tai ir išspausk iš Jūsų susitikimo patį maksimumą. Juoba kad noras dar kartą pasimylėti visada nuteikia merginą palankiai.

Būk romantiškas – dar neužmiršai pirmojo taisyklių punkto? Nesiliauk asistavęs ir po savo ejakuliacijos. Šiuolaikinis etiketas reikalauja, kad džentelmenas po sueities apkabintų ir pabučiuotų damą, o po to palaikytų lengvą neįpareigojantį pokalbį.

Nenervuok merginos – būdamas pas ją svečiuose, paprašyk jos leidimo pasilikti nakčiai dar iki tol, kol nusisuksi į sieną ir užknarksi. O geriau pradėk rinktis savo daiktus. Dama pati paprašys Tavęs pasilikti, jei jai patikai. Tačiau tai dar nereiškia, kad gali drybsoti jos lovoje iki pietų, trintis nuogas jos virtuvėje, ieškodamas „ko nors paėsti“, reikalauti kavos ir cigaretės, ar apsitrinti dekoratyviniu rankšluosčiu su užrašu „Riga“.

Nesuteik bereikalingų vilčių – seksas, kaip žinia, dar ne akstinas artimesniems santykiams, ir Tavo užduotis – kuo delikačiau ir suprantamiau tai paaiškinti merginai. Palikdamas atsitiktinę pažįstamąją pas save iki ryto, Tu įsipareigoji bendriems pusryčiams, ir taip reikalas netruks prieiti iki šeimyninių nuotraukų ant komodos aptarimo, pasikalbėjimais „iš dūšios“ ir planų vakarui. Jei Tave baugina perspektyva sužinoti apie merginą kažką daugiau, nei jos krūtinės forma ar kelnaičių spalva, tai išsiskirk su ja iškart po suartėjimo.

LAIKAS RINKTI AKMENIS

Išeiti iš jos buto nesudėtinga (jei dama, žinoma, neprirakino Tavęs prie lovos ir neprarijo raktų nuo antrankių). Tačiau kaip elgtis, jei seksas buvo Tavo teritorijoje?

Labai Tau pasiseks, jei pasitaikys mergina neišlepinta, tokia, kuriai nieko iš Tavęs nereikia, išskyrus viena – TAI. Tokia pati be priminimo garbingai pasišalins, nepriversdama Tavęs nerangiai atsiprašinėti, mykti ar zyzti. Tačiau tokią identifikuoti minioje yra praktiškai neįmanoma: po „dominatrix“ tatuiruotėmis gali slypėti švelni katytė, svajojanti apie „ilgai ir laimingai“, o tikra vyrų ėdikė maskuotis po akiniuota aspirante su kuodeliu viršugalvyje.

Todėl, jei mergina neišeina savo iniciatyva, sukaupk valią ir išrūkyk savo naująją draugę. Būkime atviri – 8 iš 10 atvejų mergina įsižeis (o likusios dvi nuneš Tavo nuotrauką čigonėms užkalbėti) ir visgi pabandyk keletą būdų:

Pasisiūlyk nuvežti merginą namo. Ir neaiškink, kodėl nori likti vienas, jei dama pati nepradės uždavinėti bereikalingų klausimų.

Negali sėsti už vairo? Ar, hm, neturi mašnos? Iškviesk taksi. Nesakyk: „davaj, iškviesiu taksi“. Paimk telefoną ir paklausk merginos jos tikslaus adreso, demonstruodamas savo veiksmų negrįžtamumą. Kad neatrodytum bejausmė kiaulė, paprašyk merginos parašyti tau SMS, kai tik grįš namo. Visgi juk nesate vienas kitam jau taip visiškai svetimi, ane?

Jei tokių užuominų nepakanka, pereik prie pasiteisinimų. Patikrintas variantas – būtinybė išsimiegoti prieš kažką, kas įvyks anksti ryte: svarbios derybos, sutikti oro uoste iš emigracijos grįžtantį draugą, apsilankymas mečetėje. Jei už lango jau rytas, tai pasiūlyk merginai puodelį kavos ir švarų rankšluostį dušui, o pats imk rengtis, tikrindamas paštą ir imituodamas pasiruošimą išeiti. Gali lyg tarp kitko dar pranešti, kad buvusi žmona tuoj atveš vaikus, arba antstoliai tuoj ateis pasiimti televizoriaus.

Praėjusios meilės aidas

Kad merginos nekamuotų blogas buvusio sekso skonis burnoje, būtinai per parą susisiek su ja. Jei nesi nusiteikęs pratęsti pažinties, padėkok merginai už nuostabią naktį ir palinkėk jai visa ko geriausio. Neklausk nieko, kas gali Tave įtraukti į dialogą, ir nebeatsakinėk į jos paskutinį SMS. Klausimus apie reikalus ir savijautą uždavinėk tik tuo atveju, jei nori bendrauti ir toliau. Jei išlaikysi distanciją (atmink, „galybė slypi distancijoje“), gausi dar vieną seksą – „iš draugystės“.