Kas Tu, gal Mokesčių inspekcijos ar „Sodros“ darbuotojas? Nejaugi nori parengti nuorodų rinkinį, į jį įtraukiant „priežastis“, „įdiegimą“ ir kitus logistinius klausimus – „viskas viename“ aplankale? Ar Tau reikia instrukcijų, kaip ją apversti ant šono ir padaryti laiminga?
Bet jei jau, kaip tikras lietuvis biurokratas, be instrukcijų negali, tada štai jos: Improvizuok. Klausyk jos ir sek paskui išleidžiamus garsus. Klausyk jo nurodymų, jei jai skauda ar nemalonu, iškart keisk veiksmus.
Ir lavink savo asmeninius įgūdžius. Pavyzdžiui, išmok groti pianinu, nes moters kūną privaloma liesti taip, tarsi liestum fortepijono klavišus. Ir su juo sekso metu reikia elgtis taip, tarsi grotum Mocartą. Sakai, jau nebeišmoksi, nes esi negabus ir kvailas kaimietis? Tada pabandyk treniruotis taip, kaip visi pradedantieji žigolo – prispausk dviejų eurų monetą prie sienos ir pradžiai pabandyk ją išlaikyti tokioje padėtyje vien savo liežuvio galukiu. Paprasta ir lengva? Tada štai Tau antroji pratimo dalis – pabandyk tą monetą išlaikyti toje pačioje padėtyje greitai laižydamas liežuvio galiuku. Neišeina? Mano konkurentas žigolo Štefanas iš čigonų taboro Vilniuje sugebėdavo palaižyti monetą 360 kartų per minutę, todėl dabar ir dirba Monake su turtingomis rusėmis. Ir turi ten namą. Nes niekada nesakė, kad “neišeina”, “per sunku” ar pan. Moterys nenori ir neturi girdėti tokių paaiškinimų.